Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5s-en hogyan lehet...

Iphone 5s-en hogyan lehet csengőhangot beállítani?

Figyelt kérdés
Mindig is androidos telefonom volt, így messze áll tőlem. Zenét már tudtam áttenni rá, meg is tudtam vágni 20mp-re az mp3 2 rington nevű appal... viszont innentől a beállításoknál nem mutatja... oda hogyan lehet áttenni?

2015. jan. 30. 11:15
 1/5 milan123hh válasza:
34%
sehogy mert nem jo programmal vágtad meg.sajnalom...kár volt iphont venned..azon az aron vehettél volna egy siny xperia z1-et...rossz io7 rendszer...az android a jo..iphon kuka....volt nekem is mer szüleim gazdagok de az andrid minden létezo eszkozon a valasztasom.....probalj meg azér letolteni az aruhazabol csengohangot elvileg jo nak lell leni..vagy mas progra.....
2015. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

egyetleg a gond, hogy nem mp3-ban kell felrakni, hanem m4r fájlt kell létrehozni, erre vannak online oldalak is...például ez:

[link]


első, lehet, ha te ilyen alapvető dolgokat sem tudsz, akkor már kezdem érteni, miért is szarozod a rendszert...tudod, nem a tó a hülye, ha a kacsa nem tud úszni...

2015. jan. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Gazdagok, de rendes nyelvtan órákra nem telt...

Ettől eltekintve, attól még, hogy nem tudsz használni egy hülyebiztos készüléket, még nem az szar, hanem te vagy béna. Nálam valahogy évek óta semmi gond nem volt az iOS-el, míg az legelső okostelefonom amin Android volt többet fagyott le mind a Windows.


Kérdező: saját csengőhangot tényleg kicsit nehézkes felrakni, de itt egy kis segítség

[link]

2015. jan. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvesek vagyok köszönöm, remélem sikerül :) Egyébként mindig is androidom volt és az iOS egy merő fellélegzés. Ennyi nehézség legyen csak vele ...
2015. jan. 30. 12:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Az iost ne egy alsókategóriás fos hulladék androidossal hasonlítsátok mán össze...
2015. jan. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!