Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Újonnan webshopban (ujmobilok....

BalintKRS kérdése:

Újonnan webshopban (ujmobilok.hu) vásárolt független Samsung Galaxy S5 készülék akku alatti (eredeti) IMEI száma nem egyezik a szoftver által mutatott számmal. Hogy lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Nemrég Telenoros kártyával még működött, azonban pár napja híváskor kiírta, hogy "Nincs regisztrálva a hálózaton" és azóta nem lehet telefonálni. Más kártyával működik, és az én saját Telenoros kártyám is működik másik készülékben. Áfa mentes számlát tudtak csak adni, melyen ráadásul azon kívül, hogy Samsung Galaxy S5 semmi egyéb azonosító nem szerepel, illetve a dobozában talált garanciajegy kitöltetlen. Mit lehet tenni ilyenkor? A telefont 2 hete vásároltam. Köszönöm a segítséget!

2015. jan. 30. 17:20
 1/6 kérdező.. ***** válasza:
55%
Miért kellett ilyen helyről venni bármit is?
2015. jan. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Jól átkúrtak. Irány a rendőrség.
2015. jan. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Árukeresőn találtam, az ár és a 2 év gari miatt választottam. Ott megkapta a megbízható bolt plecsnit, nem gondoltam volna, hogy ilyen előfordulhat. A rendőrségen mit tudnának vajon tenni, ha nincs bizonyítékom arra, hogy a telefon egyáltalán abból a boltból való, nameg, hogy nem én vagyok aki átírta az IMEI számot?
2015. jan. 30. 18:54
 4/6 kérdező.. ***** válasza:

Az a 2 év garancia az semmi.1 év bolti és 1 év szoftver.A rengeteg gsm is megbízható plecsnivel van mégis átvernek ott ahol tudnak.Nem tűnt fel hogy gyanúsan olcsó?Normális helyeken 150-160k,te meg 128k-rt vetted...Máskor gyártói garanciával kell venni,mediamarkt,edigital,speedshop stb helyről.

Hogy hogy nincs bizonyíték hogy ott vetted?Számlát sem adtak?

Valami lopott szürke importot vettél.

2015. jan. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, de amikor vettem már akkor 120 körül voltak, én 129-rt vettem szóval így is többet adtam érte. Számlát kértem, de azon csak annyi van, hogy Samsung Galaxy S5. Egyelőre írtam a boltnak, hogy egyébként ha más baja lenne hogyan tudnám érvényesíteni a garanciát. Megvárom a választ, és aztán tanácstalan vagyok.
2015. jan. 30. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
minek vettél sufni-gsm-ből? Ráfáztál
2015. jan. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!