Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem reagál a telefon semmire,...

Nem reagál a telefon semmire, Resetelni probálom akkor se?

Figyelt kérdés

Van egy HGuawei Ascend P7es készülékem.

A hiba.


Fekete kijelző, mintha kilenne kapcsolva, bekapcsolom egyet rezzen mintha bekapcsolóda, de semmi se történikTöltön hagytam egy éjszakát és úgy se.


Resetelni elméletileg úgy, kell, hogy a bekapcsol gombot és a hangerő+-t nyomva tartom egyszerre.

Erre sem reagál több mint 2 percig tartottam.... de semmi

csak korom fekete a kijelző se induló hang se semmi...

Ilyenkor mi a teendő?



2015. jan. 30. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg még egyszer a resetet, ha nem megy irány a szerviz.
2015. jan. 30. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem reagál semmire.

Az a dühitő, hogy ez már a 3. meghíbásodás 3 hónap alatt,



Elsőt kicserléték, nem olvasta a sim kártyát nem ismerte fel, aztán túlmelegedett akkor megjavították, most meg ez....

2015. jan. 30. 19:26
 3/5 anonim válasza:

Szia,megoldódott a gond? Ugyanez a készülék szintén ezt csinálja. Nem tudom mit kezdjek vele, hiszen semmire nem reagál. Neked végül hogy sikerült megoldani?

Köszönöm

2015. márc. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3 het szervizzel.


Proci besult kijelzo is

Mar masodjara amiota van a telefon

2015. ápr. 10. 16:44
 5/5 Neuhauser László ***** válasza:

Melyik szolgáltatónál vettétek?

csak mert érdekes...

Fél éve nyüstölök egy Huawei P7-est, és még egyetlen egyszer nem sikerült megfagyasztanom

T-Mobile üzletben egy ájfón HATOST 3 perc alatt kinyírtam - na erre varrjatok gombot

2015. jún. 22. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!