Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S5 mini vagy...

Gonda9 kérdése:

Samsung Galaxy S5 mini vagy Samsung Galaxy S4? Érveket kérnék mind a 2 telefon mellett és ti melyiket vennétek meg?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék vasarolni s ez a 2 johet szoba.

2015. jan. 30. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Az S5 Mini kb. annyit tud mint a Galaxy A3, az S4 meg mint a Galaxy A5. Az S4 sokkal jobb. Nagyobb a kijelzője és jobb a kamerája.
2015. jan. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Jöhet a szoba?

Akkor most telefont, vagy szobát akarsz?

Jó lenne eldönteni...


Nem szokásom megszólni valakit, aki ékezet nélkül ír, de az már más, ha valaki az elején ékezettel, a végén pedig már anélkül..ha elkezdted használni, akkor ne legyél lusta pár ezredmásodperccel többet rászánni az ékezetes betű kiírásához.


Én semelyiket sem venném meg, mert megcsömörlöttem a samsungtól, de ha mindenképp választani kell, akkor s4.

2015. jan. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Inkább s4-et vegyél mivel a mini mindíg rosszabb.Ugyanazt a tudást akarják belesűríteni mint a megegyszer nagyobb másába.
2015. jan. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
*mégegyszer
2015. jan. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%
S4. de én nem venném meg, megvárnám míg kaphatóak lesznek a snapdragon 615-ös vagy MT6752-es mobilok. A régi snapdragon 600-as s4-et nem venném meg.
2015. jan. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Pedig nagyon jó.
2015. febr. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És az S5 minihez mit szóltok? Csepp, por álló, ujjlenyomatolvasos stb.
2015. febr. 1. 10:34
 8/9 anonim ***** válasza:
Az egy sz.r. Kb. az Ace 4 szintjén van (max picit jobb) és duplaáron. Az ace 4 50-60 körül megven míg az s5 mini jócskán száz felett van. Annyiért már csúcskategóriás Honor 6-ot kapsz.
2015. febr. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudom h már régi kérdés de ezt elmondom:

Por és cseppálló: Egy csomó embernek beázott már a rendes vízálló telefonja.Ez meg csak cseppálló.Egyébként minden teló lehet vízálló ha veszel rá vizálló tokot

Ujjlenyomatolvasó: 5 ből 1-szer enged belépni.A legtöbb embernek.Csodás...

Minden másban jobb az S4

2015. szept. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!