Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom beállítani azt,...

Hogy tudom beállítani azt, hogy ha fb-on írnak akkor a telefonom értesítés gyanánt csak annyit írjon ki hogy XY üzenetet írt, nem pedig az üzenetet magát is?

Figyelt kérdés
Szóval -nem tudom számít-e- iOS8 alatt szeretném elérni azt, hogy a fb messenger zárolt képernyőnél csak annyit írjon ki, hogy "XY üzenetet írt". Mert ugye most kiírja a nevet is meg hogy mit írt. Valaki esetleg rendelkezik érdemi információval? :)

2015. jan. 30. 20:25
 1/1 anonim válasza:
Nekem is volt ez a problémám de kiderült hogy ha a messengerben odamész ahol be tudod állitani az alkalmazás hangokat, telefonszám megadás meg ilyenek ott ki kell kapcsolni azt hogy értesítések előnézetei, és akkor azt fogja írni hogy xyz üzenetet küldött neked. Remélem segítettem! :D
2015. febr. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!