Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Átverhettek avagy nem?

Átverhettek avagy nem?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy telefont internetről egy telefonokkal foglalkozó cégtől, elég kicsi cégről van szó, de ez nem lényeges. A kapott telefon jóval alul múlja a leírtakban szerepelt képességeit gondolok most a 4magos processzorra és az 1024ramra. Első hiba ami szemet szúrt nekem hogy megkarcolódott a kijelzője, pedig gorilla glas-esnek kéne rajta lenni vagy is szinte alig lehet megkarcolni.Már ekkor is picit gyanakodtam hogy átakarnak verni a telefonnal és valami selejtet sóztak rám. Ezután beadtam szervízbe kicserélték a kijelzőt. És arra gondolok most hogy lehetséges-e hogy a telefon belsejébe mondjuk nem olyan cuccok vannak mint aminek lenni-e kéne és ezért laggol. Ha mondjuk elviszem egy szervízbe és megkérem hogy nézzék meg milyen processzor, ram van benne azt megtudják nézni esetleg?

2015. jan. 31. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Szóval vettél egy kínai noname szrt és csodákozol hogy gagyi ipari hulladék az egész? Ink ne röhögtesd ki magad!
2015. jan. 31. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megtortenhet, hogy atvertek, de kinai teloknal meg akar az is megtortenhet, hogy elolvasod a gyari specifikaciokat es a gyakorlatban megsem azt kapod, szoval a cegnel sem lehetnek biztosak benne, ok csak forgalmazzak. A gorilla glass pedig nem jelenti azt, hogy lehetetlen megkarcolni, csak annyit, hogy kicsit jobban birja.
2015. jan. 31. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem kinai teló:) Lg optimus 4x hd a tipusa
2015. jan. 31. 12:57
 4/4 A kérdező kommentje:

Gsm home-tól rendeltem.

Váci utcán valami ksi telós bolt.

2015. jan. 31. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!