Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » BlackBerry-OS vélemények?

BlackBerry-OS vélemények?

Figyelt kérdés

Vannak rá jó játékok?

PL:FIFA

Real Racing 3

Gt racing 2

Minion Rush

Subway Surf

A készülék amit néztem: BlackBerry Z10



2015. jan. 31. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:

rr3 azt biztosra tudom, hogy van, de szerintem a többi is egészbiztosan megoldható, lévén, hogy androidos alkalmazásokat is tudsz rárakni.

maga a rendszer nekem igazán tetszik, gördülékeny, felhasználói élmény megfelelő, viszont véleményem szerint hasonló zsákutcában van, mint a windows phone. túl későn jelent meg a BB10-es szoftver, és a wp is, amikor már az iOS és az android igazán el volt terjedve, és ugye a fejlesztők mindig arra fejlesztenek, amelyik platform jobban elterjedt. az emberek jó nagy többsége meg pont emiatt nem vesz BB-t, mert a rá fejlesztett alkalmazások el vannak maradva, például a facebook alkalmazás tulajdonképpen a mobilos facebook oldal pár gombbal megdobva...

egyébként egy zavaró dolog van a z10-ben számomra, ami nagyon szembetűnő, és az a bekapcsolás utáni boot idő...:D egyszerűen nem értem, legalább 2-3 perc kell neki, hogy betöltse a rendszert...:D

2015. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért, ha egyedi telefont akarasz, a Blackberry az. Szerintem a Balckberry OS az egyik legjobb, leggyorsabb, leg felhasználó barátabb, és leg átláthatóbb. Aki forgatott az kezében legalább annyi ideig BB-t, mint vmilyen Androidost, a BB-rer szavaz. Játszani lehet rajta, de inkább a professzionális üzenetkezelésre van kihegyezve a gép.
2015. febr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Androidos alkalmazás felrakása nagyon nyögve nyelős! Csak az BB10 10.3.-tól működik, azzal meg nem is tudom, talán csak most jön ki a BB (Q20) classic...
2015. febr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!