Babylike kérdése:

Sony Xperia M2!?!

Figyelt kérdés
szerintetek megéri? írjatok véleményeket, kösziii
2015. jan. 31. 16:18
1 2
 1/18 anonim válasza:
jó telefon nekem is ez van
2015. jan. 31. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Amig hasonlo arban van a Moto G-vel szerintem nem eri meg. Ha 5-10-el olcsobb lenne, akkor siman megerne, mondjuk ettol foggetlenul nem rossz telo.
2015. jan. 31. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Valóban nem éri már meg. A Motorola Moto G (2014) minden tekintetben veri. Tiszta android (ami verhetetlen), jobb kijelző felbontás és típus, és jobb kamera. (M2-nek az előlapi VGA, ami ennyi pénzért pofátlanság)!!!
2015. jan. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%

:D vicces..vicces


Hát az M2 egy fajin középkategóriás teló. Ha már szóba jött a NAGYÉSVERHETELEN Moto G..akkor tegyük tisztába a dolgot.


A két telefon processzor, garafikus kártya, és RAM tekintetében tökéletesen megegyezik.

A Moto G felbontása és kijelzője tényleg jobb.

Viszont: Az M2 kamerában jóval erősebb.

Oprendszer tekintetében a Sony alapból veri a többi gyártót, így jóval kiforrottab telefon. A méret egyéni kérdés. Csak az nem világos előttem, hogy miért kell hülyeségeket írni...


Vagyis én a Sony deszkáját javasolnám. :D

2015. jan. 31. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Zöld Manó téged össze kellene kötni 23%-os elmeroggyanttal. A Moto G (2nd gen)-nek tipikusan jobb a kamerája, és szoftverben(optimalizáltság és támogatás) minden más gyártót lealáz a motorola a stock droiddal. De látom te nagyon hülye vagy mint 23%-os rokonod
2015. jan. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy mán egy 39%-os :D

Motorola 2nd gen semmi az M2 höz, szoftverben biztos :-D ne viccelj

2015. jan. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
nagyon hülye vagy. Rajtad nem tudok nevetni, csak sajálni tudlak. A tiszta android (Motorola, nexusok) minden mást agyonver optimalizáltságban, támogatásban. Míg az m2 már valószínűleg 5.0-s droidot sem fog kapni, addig a moto g még két év múlva is támogatott lesz. Erről ennyit zöld takony
2015. febr. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ja és a százalékot illetően ne aggódj, hamarosan te is 20% körül leszel mint elme roggyant haverod. (23%-os)
2015. febr. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Nos, ha 5.0-t nem is kap, még akkor is jobb lesz, mint a konkurencia, mert a Sony ért hozzá a legjobban.. Motorola csődbe megy 2 év alatt, ugyanis 12 egy tucat telefonokat csinál. :))) Stabil 50 azért leszek, kérlek ne aggódj. Apropó sajnálat: Tartsd meg öreg éveidre. Sziaszia..
2015. febr. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 Clairvoyant ***** válasza:

A Sony annyira ért hozzá, hogy lassan bezárja a mobilos részlegét, mert folyamatosan veszteséges (most lesz pl. ezer fős leépítés, nyugodtan utána lehet olvasni).


Az m2 az m2 aqua próbaverziója, ha már mindenképpen ez a típus, akkor az aquat vedd meg - nincs jelentős árkülönbség, de az IPS panel legalább ér valamit. Fotózás mindkettőnél átlagos - vagy inkább átlag alatti - a hangutak hajlamosak berecsegni, torzítani (és ez sajna a normál állapot), és sw téren is van még mit csiszolni rajtuk. Nem vállalhatatlan telefon - nekem is ez van - de a többi típushoz képest tömegével állnak a szervízben.

2015. febr. 2. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!