Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonomat 19. én vittem be...

Telefonomat 19. én vittem be a T-mobileba és felküldték Pestre szervízbe. Nem kaptam cserekészüléket, és semmi hír a telefonról. Meddig mehet ez így?

Figyelt kérdés

sajnos nagyon sokat dolgozom így nem tudok csak úgy bemenni a boltba 3-4 naponta érdeklődni

tapasztalatok?


2015. jan. 31. 17:11
 1/5 A kérdező kommentje:
garanciás és biztosításos
2015. jan. 31. 17:19
 2/5 anonim ***** válasza:
30 napjuk van rá, és akkor csak törekedniük kell.. ha 60nap lesz akkor annyi
2015. jan. 31. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 b95 ***** válasza:

Ha nem is 3-4 naponta, de hetente rá kell járni a nyakukra; és határozottan kell érdeklődni, hogy mi az .... van már a telefonnal.


Sajnos a törvény nem ír elő határidőt, csak azt, hogy a szerviznek "törekednie kell" a mihamarabbi hibajavításra. :(


Ennyit ér Magyarországon a fogyasztóvédelem.

2015. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ha 60 nap alatt nem tudják megjavítani akkor ??

hát majd megbízom valamelyik rokonomat járjanak a nyakukra

2015. febr. 2. 11:59
 5/5 b95 ***** válasza:
Elvileg ha a szerviz nem képes megjavítani a terméket, akkor kötelességük lenne újat adni.
2015. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!