Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 735-ös telefonnak...

Nokia Lumia 735-ös telefonnak 6,7 megapixeles a kamerája, hol lehet beállítani hogy hány pixeles képet szerenék csinálni?

Figyelt kérdés
Illetve a 6,7 megapixel a mennyi képpont ? nekem most 960x540 képpontosakat csinál, az hány megapixel ?

2015. jan. 31. 19:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Kamera app megnyit, beállítások és ott!
2015. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vágom, hát ott a Sima Kamera, ott a Lumia Camera, és akárhogy keresgetek bennük a beállításkor nemtalálok sehol felbontást.
2015. jan. 31. 19:31
 3/10 anonim ***** válasza:
ez a kettő mindig az elérhető maximális felbontást használja - képaránytól függően. proshotban pl. lehet felbontást állítani, csak az fizetős app
2015. jan. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 b95 ***** válasza:

A kettő közül a Lumia Camerát használd; sokkal jobb a felülete, és funkciógazdagabb is, mint az alap WP-s.

Utóbbi csak a nem-Lumiás WP mobiloknak van fenntartva.


Úgy látom, hogy nem lehet állítani; pedig úgy emlékeztem, hogy lehet. Fura. :-/


Egyébként a Mega- egy prefixum, 1 M = 1 000 000, mértékegységtől függetlenül. (pl. MegaOhm, MegaByte, Megabit, MegaJoule, MegaWatt, stb.)

Ezért hívják Megapixelnek, mert ez 1 millió pixelt jelent.

Innen már könnyű kitalálni, hogy a 6,7 Mpx megközelítőleg 6,7 millió pixel. Azért megközelítőleg, mert a gyártók rendszerint kerekíteni szoktak. Pl. a 6,69984-re 6,7-et mondanak.


A 960x540 = 518 400 vagyis 0,5 Mpx

2015. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogy a bánatba ne lehetne már istenem... Ha nem értesz hozzá minek ilyen telefon? Megnyitod a camera appot. Legyen a nokia vagy ha denimes a lumia cam. Ha tartod a telt mindegy hogy a kereső azaz nagyító gomb mellett/felett van a beállítások az appon belül. Ott tudod állítani a felbontást. Külön fotó videó szinten!
2015. febr. 1. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

épp ezzel van a bajom hogy az előlapi kamera is 960*540-eset csinál , meg a fő kamera is. Kell hogy lehessen valahol beállítani az biztos. Aki meg azt írja hogy megnyitom az appot, és ott a beállításokba.... konkrétabban, veszem a fáradtságot leírom mi van a beállításokba:

Na a kamera képen bebirom állitani:

Fényerő,Zársebesség,Érzékenység (ISO), Fókusz,Fehéregyensúly,

Akkor rámegyek rámegyek a pontokra alul, kijön hogy: alkalmazások(Lumia Camera, Twitter, Bring kereső vagy mi), elülső kamera, időzitő, expozíció-sorozat,és a várva várt beállítások!

Beállításokon belül: Foxus segédvénye, Szerkesztőrácsok, Oldalarány (16:9 4:3), Fotoklipek rögzítése, illetve az Alapértelmzeett beállítások használata.

Kérdezem én hogy hol van itt olyan hogy felbontás? Hogyan birom beállítani ? Mindentudó okos, aki azt írja hogy minek nekem ilyen telefon, kérlek segíts !

2015. febr. 1. 08:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Faja, most ha ez a lumia kamera lapozz oldalra... Fényképek!!!! Utánna van a video...
2015. febr. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
De egyszerűbb ha megnézel egy youtube videot erről, neaggyisten a telefon súgó menüt használod. Nekem ott van...
2015. febr. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Megvan mi volt a baj hol van a csont elásva, valóban nem lehet állítani, de én voltam a hülye, mert Messengerrel toltam fel a képeket a gépemre... Az meg átméretezte. Kábellel simán megvan a megfelelő pixel szám.

Na már ezt is tudjuk! Alapból a legjobb felbontást használja, de én voltam a barom.

2015. febr. 1. 08:23
 10/10 b95 ***** válasza:
Nem voltál barom! Csak nem tudtad, hogy a Messenger tömöríti a képeket. :)
2015. febr. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!