Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudom megcsinalni bankkart...

Nem tudom megcsinalni bankkartya nelkul?!

Figyelt kérdés
Mar megprobaltam mindenhogy!nekem egyszeruen nincs olyan opcio hogy "none"! Segitseeek!!!

2015. febr. 1. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Valoszinűleg ott kell keresni ahol. Mert megeshet, hogy nem az igen, de végülis van rá megoldás, de a nem is az.
2015. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Neked hogy sikerult?
2015. febr. 1. 09:20
 3/8 anonim ***** válasza:

komolyan. A gúglí mi a tökömnek van???????

[link]

2015. febr. 1. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Szted nem irtam be okos tojas??es jolenne ha nem szologatnal be !inkabb akkor ne valaszolj!
2015. febr. 1. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Te tudatlan. Megnézted a linket??? Ott van a válasz a kérdésedre. De ha ilyen béna vagy, akkor neked nem is lehet segíteni.
2015. febr. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igenegneztem de te meg nem latod hogy mar mindent megprobaltam te vak?!
2015. febr. 1. 13:19
 7/8 anonim ***** válasza:

Ott van az első linken magán az applenek az oldalán, hogy hogyan kell. De ha neked ez magas, akkor ez van. Kizárt, hogyha mindent úgy csinálsz ne működjön. Vagy szerinted az Appel hülyeséget írkálna a honlapján. Elovastad egyáltalán és végig csináltad vagy csak szerencsétlenkedsz itt?

Hány ID-t hozzak létre aminél ott van a NONE felirat?? Elárulom végtelen számút lehet. Én is többet használok és egyiknél se használom a bankkártyámat.


[link]

2015. febr. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lépj ki a mostani ID-ből a beállítások - iTunes app store - Apple ID.


Utána keress egy ingyenes alkalmazást és azt töltsd le. Amikor megkérdezi, hogy új vagy már meglévő ID-t használsz, akkor nyilván az újat kell választani. Ott már lesz NONE felirat.

A rutinosak USA ID-t használnak és Alaska a lakhely, és csak akkor váltanak a magyarra, hogyha feltétlen szükséges. 99.5%-ban jobb az USA és Alaskában nincs ÁFA így mindig azt az árat látom amit ténylegesen kell fizetni az appokért, ráadásul jóval olcsóbb is, mintha HU ID-t használnék.

2015. febr. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!