Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 6500 mA-es akkumulátort...

6500 mA-es akkumulátort tehetek a telefonomba?

Figyelt kérdés

SG s5 mini telefonom van, gyári akku 2100 mA.

Néztem a neten, van hozzá megfelelő méretben 6500 mA-es akkumulátor, ha ilyet tennék bele, működne?



2015. febr. 1. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Kétlem hogy találtál olyat,megfelelő méretben. Főleg nem magyarországon. Vagy ha mégis találtál volna,akkor maximum elméletben 6500mA.


[link]


Itt is pl vastaggabba van,mivel nem lehet ugyan akkorára megcsinálni egy majdnem 3x nagyobb kapacitásu akksit. A képeket látod,hogy kiáll az aksi a telefonból,direkt adnak hozzá olyan tokot,ammi hozzá illeszkedik,szerintem gusztustalanul néz ki.

2015. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 b95 ***** válasza:

Ha közel ugyanolyan méretű, mint a gyári, akkor tutira kamu.


A jelenlegi energiasűrűségnél nem nagyon tudnak számottevően nagyobbat előállítani, így a 6500 mAh legfeljebb 3x-os vastagság mellett érhető el.


A Mugen Power gyárt ilyen akkukat, és hátlapot is adnak hozzá.

A hátránya ennek az, hogy kissé drága + jelentősen megvastagítja a készüléket.

De ha ezeket bevállalod az üzemidő érdekében, akkor bátran lehet ilyet venni.

Egyébként a Mugen-nél kb. 3 héttel kell számolni, kb. annyi idő alatt ér ide, Hongkongból, lévén hogy ott a cég központja, és nem rendelkeznek európai raktárral.


(bár lehet, hogy ez azóta változott, hogy rendeltem volna tőlük.)

2015. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
első válaszoló: Rosszul fogalmaztam meg, méretben úgy megfelelő, hogy a vastagabb, de adnak hozzá megfelelő hátlapot. Egyébként nem MO-ról..
2015. febr. 1. 15:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Így már világos,de azért a flegmát tegyük arréb.pontpontpont
2015. febr. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem flegmáztam, vagyis nem akartam. Elnézést ha megsértettelek.
2015. febr. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!