Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 s vagy Iphone 6?...

Iphone 5 s vagy Iphone 6? Első iphonon lesz jelenleg lg g3 mam van de nagyon nagy és fáj tőle a hüvelyk ujjam túl nagy

Figyelt kérdés

2015. febr. 1. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Iphone 6 modernebb(4,7col)

de ha nagyon kicsi telefon kell akkor 5S (4col)

Különbséget nem fogsz észrevenni egy ideig de 6 tovább fogja bírni akadás nélkül de az 5S-is lesz még 3-4 évig piacon.

2015. febr. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem jobban bejön a 5s kinézetre.. nem tudom hogy az ujjam bírná e az iphone 6 ot
2015. febr. 1. 17:33
 3/9 kérdező.. ***** válasza:
Hogy tud tőle fájni az ember ujja?Egy 10 éves is simán elbánik egy 5,5"-s telefonnal egy kézzel.
2015. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
40%

Ez hülyeség. 5.5"-os a telefonom. Egykézzel kezelem. Ha gyorsan akarok írni akkor kettő ujjal írok. Nem fáj tőle az ujjam. Pesig naponta használom legalább 6-7 órát intenzíven.

Nem kell egész nap nyomkodnod azt nem.fog fájni az ujjad.

2015. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
nem értelmetlen hozzászólásokat kértem nekem fáj ennyi
2015. febr. 1. 17:47
 6/9 anonim ***** válasza:

En sem ertem mirol beszeltek, ki nem szarja le az ujjatokat, a kerdezonek faj, es kesz. Attol hogy nektek nem faj, neki nem fog kevesbe.


En is ezen dilemmaztam de vegul 6ost vettem es nem bantam meg! Nekem is jobban tetszett (tetszik) az 5S kinezetre, de a 6oson erezni hasznalat kozben hogy egy ujabb, jobban mukodo keszulek. Szerintem a 6ot vedd meg. Ja es a kisegito lehetosegek kozott be lehet allitani hogy ha ketszer tap-eled a Home gombot akkor lehozza a kepernyo tetejet kb a kepernyo feleig, hogy akinek kicsi a keze vagy egy kezzel fogja a telefont az is meg tudja nyomni ami a kepernyo tetejen van:)

2015. febr. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.. rengetek képet néztem de nekem az 5s arany színben nagyon megtetszett de a 6 is gyönyörű azt mondod hogy akkor a 6 ot vegyem meg ?
2015. febr. 2. 18:02
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha a penz nem faktor akkor szerintem igen. Tokot igy is, ugy is rakni kell ra tehat a szinebol sokat nem fogsz latni.
2015. febr. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
átlátszó tok :D
2015. febr. 2. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!