Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jelenlegi legjobb androidos...

Jelenlegi legjobb androidos telefon? Mi a legjobb választás?

Figyelt kérdés

Annak az esetére, ha valaki nem olvasná el a regényem, itt az elején szeretném mondani, hogy telefont szeretnék, nem phabletet. Én úgy gondolom egy nagyon maximum 5,5 inch az, amit én még kényelmesen, jól tudnék használni. De ha van valami, amit ennek ellenére jónak látjátok ideírni, tegyétek meg, kérlek.

Új telefont szeretnék venni. Eddig leginkább Nexus 5-ön gondolkodtam, sőt egy időben azt is hittem ez lesz a végleges döntésem, mivel sikerült meggyőznöm magam arról, hogy a stock android, és a támogatottság mindent visz. Meghogy azért nem rossz az a kamera. Viszont mostanában azt is olvastam, hogy az új android, azaz a Lollipop alatt szokott akadni, problémái vannak. Hallottam olyant is, hogyha lezárja a kamerában, akkor utána újra kell indítsa. Ez egy kicsit aggaszt. Megint kezdtem újragondolni a dolgot, és szóba került az LG G3. Aminek 5,5 inch-étől kicsit féleg, de megnéztem, megtapogattam, és talán ez az amit még, ahogy már fentebb említettem, jól el tudnék használni. Viszont ott van még a HTC One M8, Sony Xperia Z2, Z3, Z3 Compact, esetleg Samsung Galaxy S5, bár kicsit ki vagyok ábrándulva a Samsungból, így azon annyira nem gondolkodtam. Samsung Note-okról mondjuk még hallottam, hogy igencsak jól sikerültek, viszont nem szeretnék akkora telefont. Többek között ez tart vissza a Nexus 6-tól is.

Azt hiszem már mindegyikről olvastam rosszat is, jót is. Nem tudok dönteni. Számomra fontos a design is, de ezek kb. egy szinten vannak nálam, talán a Sonyk vannak eggyel alacsonyabban.

Számomra fontos, hogy több évig tudjam használni gond nélkül. Kapja meg az új frissítéseket még legalább 1, 1.5, 2 évig. Bírja jól az akkuja, kamerája legyen jó, ne nagyon akadjon. Most, így ezek jutottak eszembe. Kérlek segítsetek. Nyugodtan mondjatok olyant is amit én nem említettem, vagy bármit amit jónak láttok, hogy idekerüljön.

Valamiért az az érzésem valamit kihagytam abból, amit írni akartam, de majd pótolom hozzászólásban.



2015. febr. 1. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Én Nexus-t vennék, azok között gondolkodj.
2015. febr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy megosztottad a véleményed.:)

Még azt szeretném kérdezni, hogy érdemes lenne valamire várni?

Esetleg írhattok sorrendet is, hogy nálatok hogy van. Csak ami nagyon fontos lenne számomra, hogy indokoljatok.

2015. febr. 1. 19:57
 3/7 anonim ***** válasza:
Hasonloan jo telo mint a Nexus 6 viszont sokkal korrektebb kijelzovel(korrektseg alatt ertem, hogy nem oriasi, 5.2-es) a Moto Maxx. Ennel jobbat Android fronton az igenyeidet figyelembe veve nem hinnem, hogy talalsz. A beszerzes viszont problemas lehet.
2015. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nexus 5

Honor 6

OnePlus One

Xiaomi Mi3

Xiaomi Mi4

Xiaomi Mi Note Pro (ez is elég nagy)

Lenovo Vibe X2

Lenovo Vibe Z2 Pro (bár ez elég nagy)

Sony Xperia Z1

Sony Xperia Z1 Compact

Sony Xperia Z2

Sony Xperia Z3

Sony Xperia Z3 Compact

HTC One M8

HTC One E8

Meizu Mx4

LG G3

LG G2


Bár ezek nem droidosak:

Nokia Lumia 930

Nokia Lumia 1520 (bár ez is elég nagy)

2015. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja, és kimaradt a Motorola Moto X (2nd gen) -> ez is stock droid és nagyon jó a támogatása
2015. febr. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 kérdező.. ***** válasza:

Nexus 5-t vagy Motorola Moto X (2nd gen)-t vegyél.

Nekem nexus 5-n 5.0.1 van de semmiféle akadás nincs rajta és a hónapban jön az 5.1 ami minden fellépő buggot kijavít.

2015. febr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hol olvastál ilyet h a nexus 5 akad lollival, nekem is nexus van és semmiféle akadás nincsen
2015. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!