Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Snapchat szines emoji?

Snapchat szines emoji?

Figyelt kérdés
Sziasztok:)Tudom hogy ez nem nagy probléma,de segítenétek?:D prestigio multiphone pap5503 duo telefonom van és Snapen az emojikat fekete fehérben hozza ki.Mármint a billnetyűzeten még színes de amint rámegyek valamelyikre hogy rárakjam egy képre fekete fehér lesz.Mások azt mondták andorid frissitést kell csinálni,de elvileg a legnagyobb android van rajta amit elbír a telefon.Én ezekhez amugyis sik hulye vagyok:D Szóval,mi lenne a teendő?:)

2015. febr. 1. 21:03
 1/2 Smileyhead ***** válasza:
Az androidnak sajátos emoji szettje van. Mindegy, hogy a billentyűzeten hogy néz ki, mindig ugyanolyan lesz "leírva".
2015. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
#1 + Mert nem telefon függő. Adott operációs rendszer válogatja ki a saját könyvtárából ezeket. Az alkalmazás ezt nem tartalmazza. Viszont amikor egy képet küldesz ő egy képernyőfotót csinál és azt küldi. Akkor még a te mobilod emoji könyvtárából válogatva ikonokat... Nem tudom, ez így érthető? :D
2015. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!