Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért 360p a legmagasabb...

Miért 360p a legmagasabb beállítható felbontás az androidos youtube alkalmazásban?

Figyelt kérdés
Régebben 480p ben tudtam nézni a videókat. Ahogy olvasgattam play áruházban többeknek full hd is van. A telefonom egy alcatel idol 2 mini s (ha ez számít). Előre is köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 2. 02:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kijelző felbontásától függ, a gyakorlatban meg bármitől. Egy kis felbontású kijelzőn is szebb lenne a 360p-nél a 720p, a hardver hiába képes akadásmentesen lejátszani, mégis csak 360p lehet a max felbontás. Ez ugyanolyan hülyeség, mint az, hogy a háttérben vagy kikapcsolt kijelzőnél nem lehet videót lejátszani, pedig mennyivel egyszerűbb lenne az élet.
2015. febr. 2. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Z1-en fullHD-t támogatja.

Gondolom hardware függő.

2015. febr. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Slussz poén, hogy múlt héten probálgattam régebbi verziókat és az 5.16.4 es verziónál volt 480p, aztán kipróbáltam egy másikat, az nem volt jó. Vissza tettem az 5.16.4 es verziót és megint csak max 360p volt.
2015. febr. 2. 11:06
 4/4 anonim ***** válasza:
én sem tudok 1080p-ben nézni csak 720-ban.. :S
2015. febr. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!