Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 4s: miért nem nyitja...

Iphone 4s: miért nem nyitja meg a képek mappát, amikor a latopomra csatlakoztatom?

Figyelt kérdés

amikor rácsatlakoztatom a laptopomra, akkor nem mindig nyitja meg a képek mappáját. mondjuk úgy 10-ből egyszer megjelenik, többször nem. a számítógépen se tudom megkeresni. miért van ez, mit tehetnék??

bezzeg a szar itunest megnyitja egyből, de hogy minek..



2015. febr. 2. 10:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a probléma nem tudom miért lehet, de adok egy tippetbamire én is nemrég jöttem rá:

Telepíts a gépedre icloud vezérlőpultot. Google Chrome alkalmazásboltban megtalálod. A beállításokban pipáld ki a Fotók szinkronizálása négyzetet, és jelölj ki mappátva gépeden. Alapértelmezetten ez a Képek/iCloud Fotostream mappa lesz. Ennek parancsikonját kiteheted az asztalra is, hogy könnyen megtalád. És ezután az összes képed át lesz küldve ide, mikor a telefonod wifihez csatlakozik, nem kell kábelozni. Szuperul működik , próbáld ki!

Illetve pipáld még ki a Könyvjelzők szinkronizálása négyzetet is, és akkor a Chrome könyvjelzőid, mentett oldalaid szinkronizálódnak a telefonodon a Safarival.

2015. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!