Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy 32GB-os micro sd...

Ruzsi30 kérdése:

Van egy 32GB-os micro sd kártyám 1hét után semmilyen eszköz nem ismeri fel ( pc, laptop, tablet, telefon) valahogyan javítható a kártya és ha igen mivel? Várom a mihamarabbi válaszokat.

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez az esetek 99,9%-ában kukát jelent. Illetve ha olyan márka akkor gar idő alatt cserélik. A rajta tárolt adatoknak sajnos búcsút inthetsz :S
2015. febr. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 b95 ***** válasza:

Egy microSD-n mégis mit akarsz megjavítani? :D


Az kuka. Ha van rá érvényes garancia, akkor vidd vissza a boltba.

2015. febr. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyilván az elveszett adatok miatt érdekelne.

Itt egy hardcore megoldás, de szerintem jobban jársz ha inkább garanciában cseréled/veszel egy újat. Én megpróbálnám mert szeretem az ilyen végső megoldás hack dolgokat, de kell hozzá egy adag türelem és remegésmentes kezek.

https://www.youtube.com/watch?v=y-jrzsaT6ls

2015. febr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 intrepid ***** válasza:
Régi filmes mondás, hogy ami csak egyszer van meg, az nincs is meg.
2015. febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!