Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 630 kompatibilis...

Nokia Lumia 630 kompatibilis Intenso memóriakártyával?

Figyelt kérdés
2015. febr. 2. 14:07
 1/5 b95 ***** válasza:

Bármilyen microSD kártyával kompatibilis, 128 GB-ig.

Hogy most épp melyik cég ragasztotta fel a logóját a kártyára, az rohadtul mindegy.

2015. febr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor viszont mitől lehet, hogy nem észleli a memóriakártyát? Új telefon, új kártya, első feltöltés után raktam bele a sim kártyát és a memóriakártyát, de a tárterületsegéd azt írja, hogy nincs benne sd kártya.
2015. febr. 2. 16:05
 3/5 b95 ***** válasza:

Próbáltad ki másik kártyával, hogy azt látja-e a telefon; illetve a memóriakártyát is próbáld ki egy másik telefonnal.


Akkor remélhetőleg kiderül, melyikben van a hiba.


(Én egyébként a kártyára gyanakszom.)

2015. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
beálltások tárterüelt segéd. sd kártya és ott formázás
2015. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Valószínűleg akkor a kártyával lehet a gond ( pedig vadi új ), mert beleraktam kártyaolvasóval a gépbe és a gép se látja, azt írja ki, hogy üres. A telefonban megformázni sem tudom, hiszen nem látja a telefon a kártyát. Beleraktam a telefonba egy 2 gigás kártyát próbaként, azt gond nélkül látja.
2015. febr. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!