Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott a headsetem. Hogy...

Elromlott a headsetem. Hogy van a vezetékezése?

Figyelt kérdés

Van mikrofon, és gomb is, szeretném úgy megcsinálni hogy az is működjön. Egy másik (rossz) headset csatlakozóját levágom, és összeforrasztom pl. Csak ugye nemigazán lehet megbontani a csatlakozót, mert rá van olvasztva a borítás. Megg gndolom ezek árnyékolt vezetékek, működni fog normálisan?

Egyszer vettem szerelhető fejet, de az csak 2pólusú, így cdak a két hangszórót tudtam működésre bírni, és elég durung is az a csatlakozó. Ráadásul valamiért egyik fele halkabb lett.

Szeretem megjavítani a dolgaimat, ráadásul igényes vagyok a hangzásra, de nincs most 6000+Ft-om egy normális headsetre.


2015. febr. 3. 06:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!