Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Smarttarifa eztra 1. Mi van...

Smarttarifa eztra 1. Mi van ha elfogy a 2990 forintba foglalt percek?

Figyelt kérdés

Kuldenek egy SMS-t hogy mostantol kezdve tobbe kerul? Vagy teljesen letiltjak a hivaskat? Vagy csak ertesites nelkul raterhelik a szamlamra? Elore is koszi a valaszokat.


Ha jol tudom erre valo a my telenor de nekem nem nagyon mukodik. Mindehol 0 forintot ir ............


2015. febr. 3. 07:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Az ügyfélszolgálat megszűnt létezni?
2015. febr. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nyilvan valoan azert kerdeztem itt mert megszunt azugyfelszolgalat es nem azert mert tegyuk fel dolgozom es nincs idom arra hogy bemenjek vagy netan nem budapesti vagyok es csak egy uzletuk van a telepuslesen ahol lakom... Koszonom a valaszod. Kerlek ne irj valaszokat!
2015. febr. 3. 16:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Telefon? Honlap? E-mail?
2015. febr. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!