Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kivehető akkus telefonok...

Nem kivehető akkus telefonok meddig tartanak? (Sony Xperia Z1 Compact)

Figyelt kérdés

Szeretnék venni magamnak egy Sony Xperia Z1 Compact telefont ,mert nagyon megtetszett,s igényeimnek megfelelő készülék. Viszont attól félek,hogy az akkuja nem sokáig bírná. Nem szeretném egyhamar szervizbe küldeni,ha pl. megmenne az aksi. Tapasztalatok ? Esetleg tippek,hogy hogyan óvjam az akku "élettartamát" ? - Hozzátenném,hogy elég aktívan használnám a telefont pl. facebook-ozni, youtube-ozni ,játszani és hasonlókhoz.

Esetleg vegyek szerintetek más telefont ? ( kb. 90e ft-ért)



2015. febr. 3. 17:39
 1/5 kérdező.. ***** válasza:
Ki lehet azt cserélni,akár te is megcsinálhatod ha értesz hozzá.De szervízbe is kicserélik szerintem még ingyen is ha garanci időben hal meg az akksi.
2015. febr. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 altrifla ***** válasza:

[link]


Még annyit teszek hozzá, hogy a cimbimnek is, nekem is ez van 1ütt vettük. Ő töltöre dugás nélkül használta filnézésre én töltővel. Kb. 2 hónapig ment ez rendszeresen. Az övé ezek után sajnos érzékelhetően előbb lemerül hasonló igénybevétel során. Nem tom h ez mennyire törvényszerű.

2015. febr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors és értelmes válaszokat, jöhetnek még. Az egyik fő oka az az,hogy nem igazán ismert oldalról vásárolom,mert ott 20 ezerrel olcsóbb,mint egy ismert oldalon,de eddig nem olvastam negatívumokat az adott website-ról. DE azért mégsem kockáztatnám,hogy szervizbe kellene vitetni,mert félek,hogy átvernének,vagy valami.

MÉG JÖJJENEK VÁLASZOK

2015. febr. 3. 18:07
 4/5 kérdező.. ***** válasza:
Honnan veszed?
2015. febr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Romániában lakom,itt veszem egy globalmobile.ro nevű oldalról
2015. febr. 3. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!