Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony xperia x8 help?

Csajos20 kérdése:

Sony xperia x8 help?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem kerdezni hogy sony xperia x8ra miert nem tudok messengert tenni? Tesomera kellene de sehhonnan nem tudom letolteni. Miv ez egy regebbi tipusu telo ezert ebben meg csak market van nem play aruhaz, es itt nem talalja! :s nagy valoszinuseggel szoftverfrissitest kellene ra tennunk de most nincs itthol gep elerhetoseg csak a telon mobilnet. Lehetne esetleg telefonon keresztul mobilnet segitsegevel megoldani? Nem vagyok szaki nem ertek hozza, ha valaki reszletesen "emberi nyelven" leirna mit hogy kellene csinalni es segitene azt megkoszonem! 2.1.1 andro van rajta es ha jol tudom 2.3 tol lehet ra messengert telepiteni segitsen aki tud benne, "bunko komment" nelkul!
2015. febr. 3. 18:34
 1/3 anonim válasza:
Mert régi, és a Messenger nem támogat annyira régit. Ha raksz rá MiniCM7-et (legalább), akkor valószínűleg menni fog. De nem egyszerű feladat, főleg kezdőnek.
2015. febr. 3. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Komplikato ***** válasza:
Ha van hozzá, akkor tenned kell rá 2.3.x rendszert és arra feltenni egy GAP (Google Applications Pack), ha abba a csoportba esik amihez nincs ilyen frissítés, akkor kell keresned főzött ROM-ot, általában 2.3.5-2.3.7 között szoktak lenni. Ehhez meg kell keresni a legjobb, magyar nyelvet is ismerő ilyen verziót. És nagyon nagyon óvatosan feltenni az összes szabály betartásával. Mondjuk szvsz a kicsi memóriája miatt nem biztos, hogy nem lesz lassú. természetesen a nem gyári ROM esetén a direkt Xperia menürendszernek búcsút lehet inteni.
2015. febr. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen :) esetleg valamelyikotok nem lakik Zahony kozeleben es talan megis csinalna nekem ? :D Na jo poenkodtam ! Ht majd megoldjuk valahogy :/ :)
2015. febr. 3. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!