Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » HP számítógép, nem érzékeli...

HP számítógép, nem érzékeli az Iphone 4s telefonom. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Előre is bocsi, ha hülyeséget írok! Nem rég kaptam egy hp monitort, annyi az egész, hogy van egy zsínorja, amit be kell dugni a konvektorba és ugye már müködik is, na most, van az, hogy vezeték nélküli egeret, billentyűzetet használok. Azért írom ezeket le, mert szerintem ez is bekavarhat ebbe a témába. Mikor bedugom ugye az iPhone4s telómat, megvan nyitva az iTunes meg minden, de nem érzékeli. Ha egy másik telót akarok rá csatlakotatni a gépre vagy akár egy vezetékes egeret akkor sem érzékeli. Már sok mindent ki próbáltam, de semmi nem működik. Nagyon fontos lenne, lehet, hogy van valami amit be kell állítani, hogy érzékelje az usb-t meg stb-t. De egyszerüen nem tudom, hol vagy mit kell csinálni. Akinek van valami ötlete az írjon! Bunkókra nem vagyok kíváncsi, nem vagyok valami gép zseni. Előre is köszi a válaszokat!

2015. febr. 4. 04:05
 1/5 anonim ***** válasza:
De remelem a szamitogepbe probalod bedugni az iPhone-t es nem a monitorba?!
2015. febr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen a szamitogepbe probalom, annYira idiota nem vagyok :D
2015. febr. 4. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:

Hmm erdekes. Masik kabellel probaltad, vagy esetleg masik USB port-ba dugni? Ilyen banalis dolgokat probalj ki eloszor.


A telefonon se latszik semmi, amikor bedugod? Nem tolt, nem pittyen, semmi?

2015. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen probáltam. :) semmit nem jelez sehol ..
2015. febr. 5. 00:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Hat akkor szerintem csinald azt hogy megprobalod egy masik szamitogeppel...Ha azzal se mukodik akkor a telefon a rossz, ha azzal igen, akkor meg a HP. Es akkor ebbol kiindulva lehet megtenni a tovabbi lepeseket.
2015. febr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!