Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt?

Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy Alcatel One Touch Pop D1 telefonom. Betettem a Sim kártyát, amire rá voltak mentve a telefonszámok, de a telefonban egyetlen szám sem volt.

Később felmentem a Facebookra, majd miután leléptem, láttam, hogy a Személyek részben megjelentek azok a telefonszámok, amiket az ismerőseim az elérhetőségeiknél megadtak. A Sim kártyán szereplő számok továbbra sem voltak elérhetőek.



2015. febr. 4. 09:39
 1/6 Wadmalac ***** válasza:

A SIM számokat alapértelmezett beállításban nem feltétlenül látja a telefon, de a kapcsolatok beállításainál be tudod lőni hogy lássa illetve átmásolja.

A facebookos számok meg jönnek, ha a szinkronizálás be van kapcsolva.

2015. febr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A szinkronizálást hogy tudom kikapcsolni? Nem találkozok erre vonatkozó információt!
2015. febr. 4. 12:44
 3/6 Wadmalac ***** válasza:

Beállítások, fiókok, ha nem tévedek.

Bár mintha lenne a kapcsolatoknál is valami szinkronizáció a fészbúkkal.

2015. febr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Fiókók nincsenek a Beállításoknál, egyedül egy olyan, hogy Facebook, alatta Fiók hozzáadása. Ha a Facebookra rámegyek, és kikapcsolom a Szinkronizálást, semmi nem történik.
2015. febr. 5. 10:03
 5/6 Wadmalac ***** válasza:

És mit vártál, mi fog történni?

Az a szinkron vitte be a fészbúkos telószámokat. Azok már ott vannak.

Szóval nem értem. :D

2015. febr. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Wadmalac ***** válasza:

A SIM számaid ettől nem fognak megjelenni.

A kapcsolatok beállításaiban (valahol, jobb alul vagy fölül három pötty jelzi) a megjelenítésnél be tudod állítani, hogy mi látsszon, mi szerint rakja sorrendbe stb. a névjegyeket.

Meg persze ott a beállításokban tudod átmásolni a SIM-ről a számokat a telóba.

2015. febr. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!