Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nincs 3G a telefonomon?

Prototype53 kérdése:

Miért nincs 3G a telefonomon?

Figyelt kérdés
Vodafonos vagyok és a telefonom ConCorde Smartphone 5005 NFC. Távbeállítást próbáltam a Vodafon oldalán de nincs benne a telefonom az adatbázisukban.A telefonom 3G kompatibilis. Valahogy máshogy meglehet oldani ,hogy tudjam használni a 3G-t? Ahol lakok van 3G lefedettség és tökéletesen működik a 3G az előző telefonomon.

2015. febr. 5. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:
A telefon beállításokban lehet valahol váltani 2g/3g között, azt nézd meg hogy "3g preferált" legyen, akkor megróbál arra felkúszni.
2015. febr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálam itt lehet beállítani: Beállítások -> További Hálózatok -> Mobilhálózatok -> Hálózat mód -> És itt a WCDMA/GSM a 3G

ha 4G-re is képes a telefonod, akkor értelemszerűen az LTE/WCDMA/GSM-et válaszd ki. Lehet hogy nem pont ugyan így van a te menüdben, de ezek alapján szerintem már megtalálod.

2015. febr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!