Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nokia Lumia 520-ról vélemény?

Nokia Lumia 520-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Írjon aki használt/használ ilyet, érdekelnének a vélemények. Szeretnék egy új telefont vásárolni.
2015. febr. 5. 15:01
 1/5 anonim válasza:

Nem ajánlom..kb. egy éve van meg nekem, 3x kellett szervizbe vinni, szoftverhiba miatt.

Alapjában véve nem rossz, de nem is jó telefon.

Lehet csak az én készülékemmel van hiba, sokszori lefagyás, lassúság..

2015. febr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, esetleg tudnál valamit javasolni ami árban is megfelelő?
2015. febr. 5. 15:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Édesanyámnak szintén egy éve van meg, de semmi baja. Bár nyilván is nem is egy hardcore user, de azért böngészik, facebookozik rajta, tehát nem csak porfogó. Viszont, ennek ellenére én inkábbvalamleyik újabb Lumiát ajánlanám a frissebb hardver miatt (Lumia 435, 532, 630).
2015. febr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is Lumia 520 am van de már megbántam,hogy megvettem.Mikor netezek folyton kilép,lefagy,vibrál a képernyő.Volt már szervízbe is nem egyszer.Most akarom lecserélni még nem tudom milyenre.
2015. febr. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nekem is Lumia 520-am van. Nagyon jó már 3 éve megvan soha nem volt szervízben és hibátlan gyors remek én csak ajánlani tudom neked
2015. febr. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!