Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit lehet csinálni az okostele...

Mit lehet csinálni az okostelefonnal, ha lebblokkolt, mert a lányom kezébe került és túl sokszor adta meg a billentyűzárkódot rosszul? Azt írja ki, hogy a feloldáshoz jelentkezzek be a Google fiókomba. De nekem nincs Google fiókom.

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 19:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Hard reset
2015. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elviszed a szolgáltató márkaboltjába, ahol a SIM kártya gyári száma alapján a saját adatbázisukkal egyeztetik és kikódolják. Én is jártam már így, rokon kisgyerek nyomkodta az okostelefonomat.
2015. febr. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Csak nem ez a baja?

[link]

2015. febr. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 bp1985 ***** válasza:
Már megint ezek a gyerekek...
2015. febr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez a módszer érdekelne, hogy a sim kártya gyári száma alapján hogy nyitják ki a készüléket. Meg azt hiszem másokat is :)
2015. febr. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 bp1985 ***** válasza:
Mi köze van a sim kártyának a feloldó mintához?
2015. febr. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A 2. válaszoló biztos tudja :)
2015. febr. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem volt meg a PUK1 és PUK2 feloldó kódos kártya, ezért bevittem a szolgáltató boltjába. Kivette a SIM kártyát, annak a hátoldalán van egy mikroszkópikus méretű 10 jegyű szám. Ezt beírta a számítógépes adatbázisukba, visszatette a telefonba és újra kellett inditani. Levette a PIN kódot. Utána új PIN kódot tettem rá, azóta is ezzel működik. A telefon teljesen le volt fagyva, semmire nem reagált, a jó kódot se fogadta el. A gyerek nyomkodta összevissza.
2015. febr. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ezt én elhiszem, csak ennek a kérdésben szereplő készülékzárhoz nem sok köze van.
2015. febr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Már régen nem töltöttem le semmit, úgyhogy nem valószínű, hogy vírus lenne a ludas.


A SIM kártyának sincs köze hozzá, mert nem a PIN kódomat adta meg rosszul, és a SIM kártyám már egyébként is régi, nem a telefonnal vettem.


Köszönöm a válaszokat. Azt hiszem marad a régi jó nyomógombos C2-01-es Nokiámban a SIM kártya. Azt vettem elő a fiókból és ahhoz képest, hogy 1 éve még csak feltöltve sem volt, remekül működik.

2015. febr. 7. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!