Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik programmal tudom...

Norbi658441 kérdése:

Melyik programmal tudom összekötni a tv képernyőjét a telefonnal?

Figyelt kérdés

Láttam egy videót,hogy összelehet,de a programot nem említik meg.Nemtudnátok segíteni,hogy mi lehet ennek a programnak a neve?

Videó:

https://www.youtube.com/watch?v=H31-wmj_NnE

9:22-nél mondják.



2015. febr. 6. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen tv-d és milyen telefonod van?
2015. febr. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Samsung Smart tv pontosan nemtudom 2012-es középketegóriás modell.

Telefonom Samsung galaxy s4

2015. febr. 6. 23:43
 3/5 anonim ***** válasza:

A galaxy s4-ben nincs képernyőtükrözés funkció, így elvileg nem lehet egyszerűen...

Max egy Miracast adapterrel.

2015. febr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De akkor melyik telefonban van?Mert ez 2014-ben egy csúcsmodell telefonja volt a Samsungnak.Úgy összetudom kötni,hogy a telefonon megtudom osztani a tv-vel a videókat,zenékez,képeket,de szerintem akkor fordítva is meglehet,hogy a tv-vel megosztani a csatornát,a videóban is látszik,hogy valahogyan meglehet.A Tv-ben van allshare,de a telefonban nincsen ennek egy továbbfejlesztett verziója van a WatchOn ,gyárilag benne volt és ha összekötö a telefont a tv-vel,akkor megmutatja,hogy melyik csatornán mi megy,és távirányító ként is lehet használni.

Van a telefonomban olyan beállítás,amit ki/be lehet kapcsolni,hogy Screen Mirroring(megoszthatja az eszköz képernyőját egy másik eszközzel) ha ezt bekapcsolom,akkor elkezdi keresni a tv-készüléket,de nem találja meg,perdik a tv-ben az allshare be van kapcsolva.A tv-ben megtaláltam olyan beállítást,ahol le lehet tiltani/engedélyezni ,hogy a tv a telefonkészülékkel kommunikáljon/nekommunikáljon,de minden engedélyezve van

2015. febr. 7. 13:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Tisztán és érthetően beszéli a fickó, hogy az allshare funkció a tv telefonnal történő vezérlését jelenti és ennek segítségével tudod a telefonon tárolt tartalmakat a tv-n megnézni.

Az egy dolog, hogy az s4 az 2013-as "csúcsmodell", ha nincs benne olyan funkció, hogy a tv képét a telefonon nézd, akkor nem tudod.

A bemutatott tv pedig felsőkategóriás tv volt, azért tudta megoldani. A középkategóriás tv-kben nem lesz olyan csúcstechnológia, mint a felsőkategóriásokban...

2015. febr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!