Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy i5s-em, és amikor...

Van egy i5s-em, és amikor 100% on van és tovább marad a töltőn kikapcsol de úgy hogy bese kapcsol már 3-szor vittem szervizbe de sri lankán vagyok és nemtudom mit csinálnak vele de megént ez van. Ha valakinek van ötlete? Mi a gond vele?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 19:04
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Hogy iphone.
2015. febr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 kérdező.. ***** válasza:
De ha tudod hogy baja lesz 100% utána akkor minek hagyod hogy addig töltődjön?
2015. febr. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Add el, nem tudják mi a baja, gondolom cseréltek benne akkut, ahányszor vissza vitted, azt kaptad meg hogy most mán jó lesz megcsináltuk. Közbe meg valami az elektronikájával van azt túltölt, az akku meg megadja magát. Szabadúlj meg tőle.
2015. febr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi gond nincs az akkujával mert mind a háromszor megvártam mig kész lesz és nem tettek bele újjat
2015. febr. 6. 19:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor valami ic vagy dióda ment ki. De tökmindegy. Alaplap hibás
2015. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És nincs olyan hogy töltés vezérlő?? Mert állítólag ha alaplap hibás lenne akkor használat közbe is észre kéne vennem,percek allat merülne mondjuk vagy boxolnának az appok vagy hasonló dolgok vagy nem?
2015. febr. 6. 20:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem biztos, kitudja milyen bonyolult elektronikai rendszere van, ha töltésnél rossz valami, az nem biztos hogy befolyásolja a használatot is. Alaplap hibánál bármi lehet, itt épp a töltésért felelős modul ment ki, akár így is mondhatjuk. De alaplap hiba az is, mivel az alaplapba van integrálva
2015. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!