Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet még valamit vele kezdeni?

Lehet még valamit vele kezdeni?

Figyelt kérdés

van egy samsung galaxy s3 mini telefonom és vallamit elrontotam rajtam :/ járkáltam a CWM-base Recovery-ba(be) és rámentem mindenre mindere igent nyomtam :S és most a bekapcsolásnál csak addig jut el hogy Samsung Galaxy s3 mini onnan tovább nem megy :S a CWM-base Recovery-ba(be)be tudok lépni de másat nem tudok vele csinálni :S szerintetek kell ujj android? vagy helyre lehet állítani valahogzan?

ha ez fontos az andoid 4.1.2 és volt már rootolva (de azt hiszem hogy sikerült unrootolni) a CWM-base Recovery-t is én telepítettem rá

légyszí segítsetek



2015. febr. 6. 19:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát elbasztad rajta a rendszert. Gondolom letörőlted róla. Ezért nem tud bekapcsolni. De ha a recovery be jön akkor nincs nagy baj. Újra fel kell rá rakni a rendszert. Gyárit odinnal, custom romot meg recovery-ből.
2015. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!