Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia Z-t vagy Z1-et...

Sony Xperia Z-t vagy Z1-et vegyek használtan?

Figyelt kérdés

Most jelenleg egy Lumia 800 készülékem van leszeretném váltani!


Z-nél mik a hátrányok , előnyök?

Z1-nél mik a hátrányok előnyök?



2015. febr. 7. 11:59
 1/2 anonim válasza:

Hát figyelj, nekem az edzőm a Z-jét új korában szidta mint a bokrot, hogy mennyire egy kalap ****. (Ez olyan 2-3 éve volt.) Folyamatos és indokolatlan leállások, megbízhatatlan rendszer. Elismerem, hogy újonnan szoktak ilyen gyári hibák előjönni, az első szériában készülteknél előfordulnak ezek a gyerekbetegségek. De amúgy fasza kis telefon, anno akartam én is olyat venni, de végül más lett, amit olvastam róla az alapján én jónak ítélem.


Viszont én szemrebbenés nélkül a Z1-re szavaznék a helyedben, mert lényegesen erősebb processzort és kamerát tettek bele, erősebb az akksi, de a képernyője mérföldekkel veri a Z-jét! És ez nagyon fontos szerintem.


Utána kell olvasgatni fórumokon, neten, hogy milyen hibák jöttek elő, aztán az alapján könnyebb eldöntened, hogy megfelel-e az igényeidnek. Mert én például nem nagyon veszem figyelembe a kamera teljesítményét, nekem az mindegy, másnak meg ez a legfontosabb.


És hozzáteszem, hogy a Sony mindkét telefonra kiadja még az évben az 5-ös Androidot, tehát bármelyik is lesz, a szoftverfrissítés biztosítva van hozzájuk. Remélem segítettem!

2015. febr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! ment a zöld!
2015. febr. 7. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!