Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki segítsen. Mit tegyek?

Valaki segítsen. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár napja vettem egy windows-os telefont es van rajta egy olyan hogy ondrive (valaki mondja mar el hogy miaz) es minden kep amit csinálok az

Odakerul.miert?valaki segítsen mar hogy hogy tudom megcsinálni hogy ne kerüljenek oda képeim (illetve ezeket masok látják?)tudom törölni ezt az alkalmazást? Negatív válaszolók kerüljenek koszonom 14/l



2015. febr. 7. 14:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, az OneDrive, a MIcrosoft felhő alapú (azaz internetes) adattároló rendszere.

Keresd meg a OneDrive alkalmazást a telefonodban és azon belül a beállítások menüpontban az autofeltöltést vedd ki,

ha ott nem találod keress fiókbeállításokat valahol,

ha ott se taláod akkor a kamerában néz szét, ha ott sincs, akkor nem lehet kikapcsolni.

2015. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!