Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S4 Mini összességében jó telefon?

S4 Mini összességében jó telefon?

Figyelt kérdés

S4 minit szeretnék venni(heteken belül),és szeretném tudni,hogy úgy nagyjából mire számítsak :)

Amire használnám:telefonálás,SMS,wifi,zenehallgatás,képek :)

Azért efelé hajlok,mert szép kis telefon,megfogott a SuperAmoled,szeretem a Samsungot :)

Nokia Lumiám volt előtt,nagyon nem szerettem,frászt kaptam egy fél év után a csempézettségtől,nem tudtam zenét hallgatni fülhallgatón,egy normális alkalmazás nem volt rá,2x törtem össze(1szer leesett az íróasztalról a szőnyegre,másodszori esetről nem tudok).Az egyetlen dolog,amit szerettem benne,hogy nagyon jól szedte a wifit,volt,amikor még egy rendes laptop elől is elcsórta :D


Ha valaki mondana pár dolgot a fent említettekről,megköszönném :)


2015. febr. 7. 14:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Igen,nagyon jó telefon.Android lévén nincs szükség trükközésre ha kell egy app vagy zenét akarsz hallgatni.Ráadásul csak a képzeleted szab határt a testreszabásban.
2015. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!