Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik rendszer alkalmasabb...

Melyik rendszer alkalmasabb programok, játékok és megosztás szempontjából? Android vagy ios?

Figyelt kérdés
Légyszi írd meg melyik alkalmasabb azokra a célokra amiket fent leírtam!

2015. febr. 7. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Android egyértelműen. De persze nem a 20-30 ezres vackok. Vegyél egy Nexus 5-öt (vagy 4-et). Az garantáltan nem fog neked akadni és mindent tud amit egy jó telefonnak tudnia kell. Újonnan 93 és ár érték arányban veri az iphonokat. Az ios-el az a baj, hogy viszonlyag zárt rendszer, tehát külső telepítés egyáltalán nincs. Az androidnál ez peresze alap.
2015. febr. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha warezolni akarsz akkor android.
2015. febr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az ios-el az a baj, hogy viszonlyag zárt rendszer, tehát külső telepítés egyáltalán nincs."

Pedig van, elvileg itunessel lehet telepíteni a letöltött játékokat (ezt nem próbáltam)


Telón belül pedig lazán felteszi appcake/safariból


Én szerintem, ioson egyszerűbb ugye van a "bolt" amiből leszeded lazán...igazából itt annyi a gond, hogy nem mindenhez van jó oldal ahova feltették jó oldalon 1mb/s rosszon pedig 100/50 kb/s


Androidon lényegében csak googlizol, de fennáll az esélye, hogy rossz apk/ nem indul/ rootkell hozzá/ luckypatcherrel kell korrigálni


Ioson meg ha fent van le tudod szedni lent van...


Ilyen, hogy melyik alkalmasabb hülye kérdés ugyan úgy fut mind a kettőn

(csak ne vegyél szar telefont)

2015. febr. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!