Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ugye a telefonszámlán nem...

Ugye a telefonszámlán nem mutatják ki az üzeneteket?

Figyelt kérdés
Most lettem előfizetéses és van pár olyan üzim illetve egy szám amit a szüleim nem láthatnak meg... Ha írtam a számra üzenetet akkor ugye nem mutatja ki, hogy arra a számra írtam?
2015. febr. 8. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0690? :DDD
2015. febr. 8. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Az uzenet szovege nem latszik, de az h kuldtel neki meg h hivtad, az igen..
2015. febr. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Baszus..
2015. febr. 8. 10:45
 4/13 anonim válasza:
45%
Most kiderül hogy bu-zi vagy. XD
2015. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

Én úgy tudom, hogy az alapból kézhez kapott számlán nem látszik az sem, hogy kiknek küldtél/kitől kaptál üzenetet vagy hívást.


Külön le kell kérni, kérvényezni a szolgáltatótól, hogy olyat is küldjön, amin ezek a dolgok látszanak, tehát nem automatikus.

2015. febr. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lány vagyok:D
2015. febr. 8. 10:48
 7/13 anonim válasza:

Csak akkor látszik, ha részletes számlát kérsz.

Amúgy csak annyi van ott, hogy más hálózatba történő hívás vagy sms.

Nyugi, nem lesz baj. :)

Egyébként miért nem akarod, hogy megtudják a számot a szüleid? :D

Ha nagy számlát csináltál akkor úgy is megkérdezik, hogy mi ez?

2015. febr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Az én számlámon csak az látszik, hogy hány üzenet lett küldve szolgáltatón kívül és belül, valamint ugyanilyen szisztéma szerint hány hívás lett kezdeményezve, illetve ugye az internet költségei. Létezik részletes számla, ahol minden hívás fel van sorolva elég alaposan, de a normális számla az nem így néz ki.


Mindenesetre, ha rettenetesen nagy összegekről van szó, drága volt egy hívás, úgyis ki lesz kérve a részletes számla, és akkor lebukhatsz.

2015. febr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 PearlDiver válasza:

Annyi látszik csak, hogy Telenor/T-Mobile/Vodafone irányba történt a hívás vagy az sms.

Na de miért nem láthatják meg? :D

2015. febr. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Én csak elszámolást láttam hálózaton belül meg kívül és sms-ek száma meg hasonló dolgokról. Habár nekem céges előfizetésem van.
2015. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!