Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia E1, vagy Nokia...

Sony Xperia E1, vagy Nokia Lumia 530?

Figyelt kérdés

A két telefon közül melyiket ajánljátok??

Nekem fontos a,hogy a telefon aránylag gyors legyen,jól lehessen rajta netezni,videót nézni,zenét hallgatni viszonylag sokáig,és persze sokáig húzza..(tehát ne dögöljön be 1-2-3 hónap után úgy,hogy le se ejtem,meg ilyenek..



2015. febr. 8. 11:36
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a kamerája is fontos nekem,hogy jó képeket csináljak,ami jól kivehető is.
2015. febr. 8. 11:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Mihez képest legyen jó a kép? Mert az olcsó telefonok nem épp a kamerájukról híresek. A régi K550-emhez képest egy fokkal szebb képet csinálnak, de még mindig elég vackok.

Amúgy a kettő közül inkább az 530 lenne a jobb választás.

2015. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak azért fontos szempont a kamera is,mert pl néha pár alkalommal hogy ha olyan az ég,vagy valami,akkor le szoktam fotózni,és picit photo shoppolom,hogy mégjobban nézzen ki :)
2015. febr. 8. 13:36
 4/4 anonim ***** válasza:
Lumia
2015. febr. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!