Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 5s vagy Samsung galaxy S5?

IPhone 5s vagy Samsung galaxy S5?

Figyelt kérdés
2015. febr. 8. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Mind a 2 telefon.
2015. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként nekem a S5 kéne
2015. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg S3-am van másfél éve van meg de az őrületbe kerget! Fagy le állandóan, kapcsol ki mikor neki kedve van... Nem tudom h a telefonnal van baj vagy az egesz operacios rendszerrel..?
2015. febr. 8. 19:36
 4/7 anonim ***** válasza:
41%
Telefonnal. Főleg azzal hogy Samsung. Inkább vegyél LG-t vagy Motorola-t
2015. febr. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 kérdező.. ***** válasza:
+1 az utolsónak,vagy még nexust.
2015. febr. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is s3 ról váltottam. Ez a két telefon fordult meg az én fejemben is, de végül iphone 5s lett és nem bántam meg.
2015. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
62%

Nekem is S3-am van, szeretem, de tény, hogy az idő 'vasfoga' gyorsan meglátszik rajta. Egyre lassabb. Nagyon kevés neki az az 1GB ram. Pedig nincsenek rajta felesleges alkalmazások és egyebek, mindig takarítom, stb.


Ilyen szempontból az Apple termékei a nyerőek, mert gyűlölheti bárki bármennyire, mondhatnak akármit, az nem fog fagyni, meg 5 percenként crashelni. Viszont ez kötöttségekkel jár /zártabb op.rendszer, drága, 'sznobsággal' van sajnos azonosítva, stb/.


Viszont nagyon sokaknál az Android=Samsung, és nem fogják fel, hogy koreai óráson kívül megannyi gyártó jeleskedik igen csak príma androidos telefonnal.


Én is a Nexus szériát ajánlanám, ha android szeretnél, mert lehet, hogy nincs teli csili-vili fjúcsőrökköl, viszont arra megfelelően van optimizálva a szűz android, nem lesznek vele ilyen problémáid.


E kettő közül ha nekem kéne választani, igazából egyik sem.

A 4"-os kijelzőhöz nem tudnék visszaszokni, ezért ha Apple oldaláról kéne választanom, akkor mindenképp a 6, ha Android, akkor pedig elkukucskálnék az LG G3 vagy Nexus 6 felé. //Most persze árakat nem nézve//

2015. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!