Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek égő ha nekem...

Szerintetek égő ha nekem tetszenek a nyomógombos vagy felhajthatós telefonok?

Figyelt kérdés
Nem mintha bajom lenne az érintőképernyővel, sőt!(Iphone 5 S-em van) De nem tudom miért de tetszenek a nyomógombos telefonok is.

#mobil #telefon #nyomógomb #keypad #érintóképernyő #touchscreem
2015. febr. 8. 22:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Abba mi az égő??? Mi égő van abba hogy neked az tetszik?
2015. febr. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Haverom szerint égő. Mondjuk még ma is nagyon sok embernek van nem?
2015. febr. 8. 22:46
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Égő, mivel foglalkozol ezzel. Az 5s helyett vegyél újat, mert az is elég égő már.
2015. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5S? Mér lenne az égő? Szerintem jobban néz ki mint a 6.
2015. febr. 8. 23:01
 5/8 Zakathol ***** válasza:
82%
Don't feed the trolls kérdező.
2015. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:

Ismerek valakit, aki vett okostelót, mert az KELL. Most meg nem tesz bele SD-t, mert minek, nem telepít rá semmilyen alkalmazást, se netes üzenet, semmi praktikus, használható dolgot, mert jaj, akkor majd biztosan elromlik, nem használja semmire, csak sms, telefonálás, meg játék. Nem frissíti a szoftvert, mert minek, majd jól elromlik...

Pesten nem mer vezetni, mert juj, eltévedek, navigációt nem hajlandó használni, mert "az hülyeség meg idegesít". De persze már tervezi, hogy vesz újabb okostelót, drágábbat, "mert az már sokkal jobb".


Na látod, nem az az égő, ha valaki nem vesz okostelót, hanem az, ha valaki vesz és aztán meg képtelen arra használni, amire kitalálták.

2015. febr. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt! Igaz.
2015. febr. 9. 17:34
 8/8 firefox24 válasza:
Nekem itthon legalább 6 ilyen tetefonom van és van olyan amin játszok még !!!!!
2015. aug. 21. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!