Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv Mindenkinek! Van egy...

Skami62 kérdése:

Üdv Mindenkinek! Van egy lazer x4508 típusú telefonom. A kijelzője törött, de ennek ellenére tökéletesen működik csak zavaró! Valaki segítene hogy hol kaphatnék kijelzőt? Vagy hol javítanák meg?

Figyelt kérdés
A kijelzőt és az érintőpanelt "takaró" üveg előlapot külön lehet cserélni?

#kijelző #lazer x4508
2015. febr. 8. 22:55
 1/2 anonim válasza:
Szia. Nekem Lazer 6" smartphoneom van. aminek a kijelzője törött, de nem működik. én beirtam a telefont és kiadott egy külföldi oldalt ahol olyan 30 Euroert lehetett rendelni. Csak én azt nem tudom hogy hogyan tudnám kicseréltetni..
2015. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Már az elég meredek, hogy ezt telefonnak nevezed. Hát még noname vacakhoz alkatrész vásárlás... Azonkívül ezen biztos, hogy nem üveg van, csak műanyag cucc. És egyben az az "érintőpanel" is...
2015. febr. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!