Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Üdv mindenkinek, hogyha nem...

Szasza83 kérdése:

Üdv mindenkinek, hogyha nem sikerült határidőre feltöltenem a kártyás élőfizetésemet (Telenor), akkor végleg elveszítettem a telefonszámomat?

Figyelt kérdés
2015. febr. 9. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
-igen ,bizonyos idő után semmit sem fog érni a SIM kártyád,annyira semmit,hogy akár el is dobhatod,
2015. febr. 9. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyire régen járt le? Nekem élesztettek újra kártyát, de talán csak egy hét volt a lejárat.
2015. febr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. a probléma megoldódott. Feltöltöttem, úgy látszik van egy pár nap türelmi idő.
2015. febr. 9. 17:09
 4/4 anonim válasza:

Ha az egyenleg érvényességi ideje lejár, kimenő-bejövő hívás le lesz tiltva illetve az egyenleg is törlésre kerül és felfüggesztésre kerül a kártya. Felfüggesztett állapotban 30 napig maradhat egy kártya ( tehát 30 nap a türelmi idő) ameddig feltöltéssel újra lehet aktiválni. Ameddig azt a hangbemondást halljátok amikor egy másik számról hívjátok a számot h "a hívott szám az előfizető kérésére nem kapcsolható" addig még fel lehet tölteni.


P.

2015. febr. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!