Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Beejtettem a telefonom vízbe,...

Beejtettem a telefonom vízbe, és nem tudom feltölteni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
A "de hülye vagy, vigyázz jobban rá" válaszokat mellőzzük. Köszönöm!

2015. febr. 9. 19:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

vízes lett utána nem tölteni kellet volna hanem ki száritani 1-2 napig akkor talán megmenthető lett volna igy segiteni már nem lehet rajta .

új telcsire gyüjts .

2015. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Köszönöm a választ, de hogy tudnám külön feltölteni az akkumulátort? (Nem kell idiótának nézni, nem értek hozzá...)
2015. febr. 9. 19:37
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

Rá van írva a töltőre is meg az akksira is, hogy melyik érintkező a + és melyik a -

atán össze kell kötni egymással az azonos pólusokat és ha mázlid van még fel is fog töltődni.

2015. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 b95 ***** válasza:
57%

Csakhogy a telefon elektronikája attól még totálkáros, szóval nem sokra megy vele...


Lesz egy feltöltött akkuja... Hurrá!

2015. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Kedves "b95"! Kiszárítottam a telefont, tökéletesen működik, tölt! De azért köszönöm a pozitív hozzáállásod.
2015. febr. 9. 19:54
 16/18 Szirty ***** válasza:

Mi a teendő?


Az elektronikus áramkörök kevéssé kedvelik a vizet.

Valószínűleg tönkrement a készülék.

Mit lehet tenni? Elvinni szervizbe. Esélyes, hogy nem éri meg javítani, mert olcsóbb egy másik készülék mint ezt megcsináltatni. Próba szerencse.


Mivel a reakciókból az szűrhető le hogy értelmesnek tartod magad, feltételezem hogy a fenti lehetőségek a te fejedben is megfordultak.


Ha igen, akkor mire számítasz? Hogy van egy varázskód, amit be kell írni a készülékbe és megjavul? Vagy kétszer kell koppintani, fekete kakast áldozni, vagy miféle megoldást remélsz még?


Még az is lehet, hogy ha nem nagyon erőlteted a töltögetést kiveszed az akkut és hagyod két hétig száraz helyen akkor "megjavul". Ki tudja erre mekkora esély van? Nem nagy, de nem is zárnám ki.

2015. febr. 9. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ utolsó, de már megjavult a telefon.
2015. febr. 9. 20:19
 18/18 Szirty ***** válasza:
LOL
2015. febr. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!