Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van Android 5. 0 a samsung...

I3u[R]n kérdése:

Van Android 5. 0 a samsung galaxy ace 4-re? Valahol a neten? Hiába keresem, nem találok. És ha egy ace 4-re rakok ace 3-ra való android 5. 0-át, akkor baja lesz a telefonnak?

Figyelt kérdés
?:D

2015. febr. 10. 15:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Még ace3-ra is van. https://www.youtube.com/watch?v=pDZDPzpIDwI

Google, első találat.

2015. febr. 10. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy ace 3-ra van, csak azt kérdeztem, hogy ace 4-re ha felrakom az ace 3-ra írt verziót, akkor mi lesz?
2015. febr. 10. 15:39
 3/4 Komplikato ***** válasza:
Valószínűleg kukázhatod a telefont vagy kis mázlival ODIN-nal vissza tudod írni a gyárit, ha volt szed elmenteni előtte. Amiket olvasni az 5.0 rendszerről azok alapján nem véletlenül nem erőlködik sok gyártó, hogy siessen vele. Ahogy az sem véletlen, hogy híre van már az 5.1-nek.
2015. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem :)
2015. febr. 10. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!