Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hívtak már mást is ezekről a...

Hívtak már mást is ezekről a számokról?

Figyelt kérdés

+36892847573, +36892847585, +3689284754


A múlt héten hívogattak több ilyen számról is, de sose tudtam felvenni. Visszahívni nem lehet egyiket sem. Mást is hívtak már?


2015. febr. 10. 17:25
 1/3 anonim válasza:
Engem az elmúlt napban kb 10x (nem túlzok) hívtak fel vmi vadidegen számról, amit nem lehet visszahívni. Szerintem ne vedd fel ha hívnak. (régebben volt már velem ilyen, és a szolgáltatónak vmilyen embere hivogatott, persze ha felveszed fizethetsz...)
2015. febr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"persze ha felveszed fizethetsz..."


Úgy néz ki ez az urban legened kipusztíthatlan. Mutass már nekem egy részletes számlát amikor a fogadott hívásért fizetsz. Magyar szolgáltatótól.

2015. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A 89-es körzetszám az egy Veszprém megyei körzetszám és nem kell fizetni azért, ha felveszed...

Azért nem lehet visszahívni, mert valószínűleg automatizált ügyfélszolgálati számok, amik kimenő hívásokra vannak korlátozva.

2015. febr. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!