Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan tisztitsam meg biztonsá...

Ferikee9212 kérdése:

Hogyan tisztitsam meg biztonságosan az usb csatlakozóját a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy S3 am van és nagyon lassan tölt kb 100mA val a 800-1000mA helyett. Több oldalon olvastam hogy korrodálódik a csatlakozója meg hogy tipus hiba és egy alapos tisztitás rendbe hozhatja. De nem tudom hogy tisztitsam, nehigy több kárt tegyek benne mint hasznot.

#hiba #akkumulátor #Galaxy #töltés 100mA
2015. febr. 11. 00:39
 1/1 vatafak ***** válasza:
én száraz kontakt sprayt és sűritett levegőt használok. kikapcsolt állapotban telenyomod a teló csatiját és ( a szintén áramtalanított) töltő csatiját és jó párszor ki-be dugdosod őket. ha megvan mindekettőt kifújod sűrített levegővel. Fontos hogy száraz kontakt sray legyen ne az olajos fajta!!!
2015. febr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!