Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Normális Ez Ha Kattog?

Lewis.O. kérdése:

Normális Ez Ha Kattog?

Figyelt kérdés

Samsung Galaxy Note 4-esem van és valamelyik nap egy fura kattogásra lettem figyelmes mikor megráztam a telefonom.. 

Szétszedtem darabokra de akkor is hallottam.. 

Elvittem szervízbe hogy mi ez a hang és ott azt mondták hogy az Optika kattog a kamerában.. 

Normális Ez ????


2015. febr. 11. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Először is nem "szervíz", hanem "szerviz", mert a látszat ellenére semmi köze nincs a H2O-hoz!



Samsung Galaxy Note 4. Akkor ez feltehetően egy új telefon. Attól függően, hogy hol vetted, vélhetően garancia van rá. Vagyis: NE SZEDD SZÉT OTTHON A TELEFONT, mert ha emiatt elveszíted a garanciát, csak nézni fogsz, mint kezdő b u z i a gőzfürdőben!


Ha zavar a kattogás, akkor szervizbe kell vinni rögtön.

2015. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem úgy szedtem szét hanem csak kivettem az aksit meg a kártyákat..

Azért köszönöm

2015. febr. 11. 09:47
 3/3 anonim ***** válasza:
De hát ha egyszer szép anyanyelvünk szerint "szerviz" és nem "szervíz", akkor mit lehet tenni?!? Ez általános iskolás tanulmány. Te mit csináltál az általános iskolában? Jártál egyáltalán bármilyen iskolába? Nem úgy tűnik.
2015. febr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!