Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik android csúcstelefonok...

Melyik android csúcstelefonok nem döccenek, akadnak soha?

Figyelt kérdés
2015. febr. 11. 14:00
 1/7 A kérdező kommentje:
lg g3-at láttam élőbe, azért néha megakadt még a menüje is!
2015. febr. 11. 14:00
 2/7 anonim ***** válasza:

LG G3 jó szar lett, túl magas a felbontás és nem elég erős hozzá a hardver.


OnePlus One, Nexus 5, Nexus 6, Xperia Z3, Z3 Compact (meg Z1 Z2 is, de azok már régebbiek), HTC One M8, kb ezek a híresek közül.


Samsungok és az LG-k azért néha hajlamosak megakadni, bár a G2, S5, Note 4-nél azért nem valami gyakori, de az előző listához képest mindenképp többször fordul elő mikrolag.


Aztán ott van még a Moto X, Moto Maxx, Xiaomi Mi3, Mi4 meg mindenféle más telefonja, meg lehetne még sorolni, de azok itthon amúgy is elég nehezen kaphatók.

2015. febr. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Szirty ***** válasza:
A csepp vagy szappan alakúak, amelyek sima, kizsírozott szakadékban akadálytalanul csúsznak lefele a pokolba.
2015. febr. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Hegedűs Andris válasza:
Huawei Honor6 az tuti hogy nem akadozik.
2015. febr. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 963kto válasza:
Szerintem három jellemzőt érdemes számontartani. Legalább 4 magos proci, legalább 2 Gb RAm, és a Chip 800-as vagy több. Ezek már nem akadnak, ha a jobb gyártókat vesszük. nekem egy SAmsung advancem volt, 760 körüli RAM-mal egy idő után azt láttam a frissítések után, hogy a szabad kapacitásom 40 Mb. Le is fagyogatott. Most egy NExus 5-öm van 80 ezerért, soha nem fagyott még le, pl, volt bekapcsolava navigáció, közben ment a telefon hívás, és aktív volt a wifi.De szerintem ugyan ezt figyelembe véve a SAmsung és LG, vagy Sony is jó az adott paraméterekkel.Úgymond laikusként írom ezt , de én is úgy szedtem össze az infókat mástól, és bejött.
2015. febr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jó de a nexus stock androidot használ, a nexus hardwere pluszba még erős is.
2015. febr. 12. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
xperia z1 sem van de még nem volt vele problémam
2015. szept. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!