Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segitség! El lopták a mobiltel...

Segitség! El lopták a mobiltelefonomat!?

Figyelt kérdés

El lopták a xperia z1 compact tipusú mobiltelefonomat.

A mobil előfizetéses, 2 hónapja vásárólt Telekomban.

Mi tévő legyek?



2015. febr. 11. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Együttérzek Veled.


Legelőször is rendőrség. A viccekkel ellentétben a rendőrök nem hülyék, már akár azonnal lehet ötletük, hogy merre érdemes keresni a készülékedet.


Utána persze menni kell a szolgáltatóhoz, és le kell tiltatni a SIM-et és a készüléket is. De akár amíg vársz a rendőrségen, ezt addig is intézheted, telefonon keresztül.

2015. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyébként erre az esetre vannak programok is pl. a CM Security, ami vírusírtó, de van olyan funkciója, hogy számítógépen keresztül meg tudod nézni elég pontosan, hogy hol a telefonod.
2015. febr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez plusz vackokat telepíteni, wz android eszközkezelő minden modern telefonban alap.


A rendőrség honnan tudná, hogy merre keresse?

2015. febr. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"A viccekkel ellentétben a rendőrök nem hülyék"


Amikor nekem lopták el és elmentem feljelentést tenni, akkor próbáltak lebeszélni a feljelentésről, mert "úgy se lesz meg, + sok papír munka van vele, meg a statisztikát is rontom."

2015. febr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Zakathol ***** válasza:

Az android eszközkezelő is csak az első hard resetig ér valamit.

Ha ellopták a telefonodat, akkor nézd ki melyik lesz a következő.

2015. febr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Négyes! Meg ne haragudj, de akkor vess magadra. Ha valaki ilyen mulya, akkor meg is érdemli, hogy ellopják a telefonját. Engem biztos nem tudnának lerázni a zsaruk. Egyébként nem ekvivalens egymással az, hogy hülyék és hogy nem akarnak foglalkozni az üggyel, nem is értem hogy jön ez ide?!?
2015. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha volt bene gps akkor talán megtalálhato hol használták utoljára ,mert az bizti hogy kikapcsolták és akkor már esélytelen a megtalálása ,rendörségre is mehetsz ,és kártyát is letilthatod .
2015. febr. 12. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!