Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung X480-as-t hogy tudok...

Samsung X480-as-t hogy tudok függetleníteni?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen telefonom, régen már egyszer sikerült kifüggetleníteni úgy hogy volt hozzá egy kód amivel elő lehetett hozni egy menüt, és így sikerült valahogy kikapcsolnom a hálózati korlátozást. Viszont ma próbáltam más sim kártyával és ma már nem fogadta el a másfajta kártyát. Esetleg valaki tudna segíteni abban, hogy hol találhatom meg ezt a menü előhívó kódot? Google-t már néztem, de ott semmi értelmeset nem találtam.

Légyszi segítsetek! Köszi!


2008. aug. 22. 21:00
 1/1 anonim ***** válasza:

X-450en és X-480-on is működik, kipróbáltam:


1. Beleteszel egy kártyát amit nem fogad el a teló, pin beír, majd kiírja,

hogy "helytelen sim".(vagy valami ilyesmi)

2. Beütöd ezt: *#9998*3323#

3. Megnyomod az exit (kilépés) gombot.

4. Kiválasztod a megjelenő menüből a 7-es menüpontot.

5. Teló újraindul, be is jenetkezik a hálóra. (itt már független)

6. beírod neki, hogy : *0141# majd megnyomod a hívás gombot.


Kész!!


Ezután csak a biztonsági beállitásoknál, kapcsold ki a sim zárat, a kód hozzá 8db

nulla lesz (00000000)"


Ezzel a módszerrel nem lesz független, de átzárja arra a kártyára, amit következő

alkalommal beleteszel...



Itt találod meg:


[link]

2008. okt. 27. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!