Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hearthstone Sony SP-re hogyan?

Hearthstone Sony SP-re hogyan?

Figyelt kérdés

Ugye megjelent a Hearthstone android-ra telejsen ingyen, de mivel a play áruház nem preferálja a 7 inch-nél kisebb képernyőméretet ezért onnan nem tudom letölteni a telefonomra (Sony xperia SP).


Találtam egy oldal ahol sikerült letöltenem és feltelepítenem a játékot, viszont amikor elindítanék egyet játékot akkor ledob a telefon kezdőlapjára, (az alkalmazásban benne marad) és mikor visszalépek a főmenübe dob.


Egy olyan kérésem lenne hogy akinek hasonló felépítésű telefonján fent van a játék, mondja el hogy hogyan tette fel. (a telefonom nem rootolt).


Az olyan hozzászólásokat hogy felesleges letöltenem egy ilyen telefonra mellőzzük....



2015. febr. 11. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
figy. már fejlesztik a telefonra optimalizált hearthstone-t úgyhogy ne türelmetlenkedj (amúgy nekem nem szokott működni egyik tabletre optimalizált játék se)
2015. febr. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem, ez esetben megosztanád a cikket?
2015. febr. 11. 23:47
 3/5 anonim ***** válasza:
még mielőtt kiadták volna már akkor mondták hogy kiadják tabletre és elkezdik telefonra is csinálni
2015. febr. 12. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

#3


De a telefon ugyanaz, mint a tablet, abszolút semmi különbség nincs a kijelző méretétől eltekintve.


Szóval egy az egybe kiadhatták volna telefonra is a tabletes változatot, annyi, hogy kisebb kijelzőn szarabb játszani meg lehet néhány dolgot nehezebb eltalálni, de GTA-nál meg mindenféle ilyesmi játéknál sem okozott ez gondot.


Kérdező:


nem játszottam vele, de vagy simán leszeded az apk-t és megy, vagy ha nem, akkor be kell csapni a programot, hogy azt higgye a telefonodra hogy az egy tablet. Ehhez root kell, ha nem akarsz rootolni, akkor várj.

2015. febr. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sokat gondolkodtam a root-oláson, csak sokan azt mondják hogy elveszik a garancia, mások azt hogy a garancia magára a termékre vonatkozik, hisz a szoftver az ingyenes...


fogalmam sincs mit higyjek

2015. febr. 12. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!